Yeni Gelişme!

 

Sitede oluşan sıkıntılar, pilot bölümde yaşanan gecikmeler ve sarkmalardan sonra gösterdiğiniz ilgiden çok hoşnut kaldık sevgili okurlar. Gerek yorumlarınızda, gerekse gönderdiğiniz mesajlarda bu projeye ne denli sıcak baktığınızı göstermiş oldunuz. Hal böyle iken, bizim de sizlere birer sürpriz yapmamız ve mutlu bir haber paylaşmamız farz oldu.

TUFAN tüm kitapevlerinde, marketlerde ve bayiilerde!

Tabii, böyle güzel bir haber bizim için de heyecan yaratırdı. Kim istemez ki koşa koşa dergisini alıp keyifle okumayı? Ne yazık ki haberimiz –her ne kadar istesek de– bu değil. Bizim haberimiz biraz daha küçük çaplı, biraz daha gizem uyandırıcı, biraz daha umut verici bir şeyler.

Hazır mısınız?

Görüşmelere Başlandı!

Evet, vereceğimiz haber bu! Planlarımız doğrultusunda hem bizim beğendiğimiz, hem de sizin beğeneceğinizi umduğumuz yayınevleri ile teker teker görüşmelere başladık. Sizin de bizim gibi heyecanla beklediğinizi umduğumuz bu güzel projenin bir an önce Türkiye’de satılmaya başlaması için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz.

Nasıl gidiyor?

Şu anki gidişat ve yapılan geri dönüşler tamamen beklediğimiz / planladığımız ve istediğimiz gibi. Yayınevlerinin bir kısmı Çizgi Roman sektörüne hiç girmiyor, bir kısmı hâlihazırda haklarını satın aldığı yayınlar dışında iş istemiyor, geri kalanı ise yeni soluklara olumlu bakıyor. İş yapmaya hazır, yeni soluklara her daim ihtiyaç duyan yayınevleri ile görüşmelere başlamış, randevularımızı almış ve son hız finale doğru koşmaktayız.

Herhangi bir aksilik olmaz ve planlarımız istediğimiz gibi tıkırında giderse, önümüzdeki haftalarda çıkış tarihimizi siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Bu yüzden takipte kalmayı unutmayın! Kim bilir? Belki yarın, belki de 5-10 yıl sonra…

 

Sevgilerle,

 

Manas Çizgi Roman.