Tufan Yayını Hakkında

 

Merhaba sevgili Manas Çizgi Roman takipçileri,

 

Uzun bir bekleyişin ardından, hem “TUFAN çizgi romanını nereden okuyabilirim?”, “Dergi ne zaman çıkacak?” gibi sorularınıza cevap vermek hem de sizlerle güzel bir haberi paylaşmak istedik. Öncelikle belirtmek isterim ki çok yakında süper kahramanımız Tufan’ın maceralarıyla buluşacaksınız.

 

Geçen bir yılın ardından Tufan çizgi roman’ı “webcomic” olarak yayımlanmaya başlıyor. Başta planladığımız gibi basılı dergi şeklinde çıkmayacak olsa da halen hedefimiz çizgi romanlarımızın dergi şeklinde yayımlanması. Bunun için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz. Bu süre zarfında siz de Tufan’ı internet sitemizde yayımlanacak olan çizgi romanlardan takip edip bize desteğinizi sürdürmeye devam edin.

 

Bekleyişimizin artık sona erdiğini çevrenizdekilere haber vermeyi unutmayın. Çok yakında görüşmek dileğiyle…

 

 

Manas Çizgi Roman.

Yeni Gelişme!

 

Sitede oluşan sıkıntılar, pilot bölümde yaşanan gecikmeler ve sarkmalardan sonra gösterdiğiniz ilgiden çok hoşnut kaldık sevgili okurlar. Gerek yorumlarınızda, gerekse gönderdiğiniz mesajlarda bu projeye ne denli sıcak baktığınızı göstermiş oldunuz. Hal böyle iken, bizim de sizlere birer sürpriz yapmamız ve mutlu bir haber paylaşmamız farz oldu.

TUFAN tüm kitapevlerinde, marketlerde ve bayiilerde!

Tabii, böyle güzel bir haber bizim için de heyecan yaratırdı. Kim istemez ki koşa koşa dergisini alıp keyifle okumayı? Ne yazık ki haberimiz –her ne kadar istesek de– bu değil. Bizim haberimiz biraz daha küçük çaplı, biraz daha gizem uyandırıcı, biraz daha umut verici bir şeyler.

Hazır mısınız?

Görüşmelere Başlandı!

Evet, vereceğimiz haber bu! Planlarımız doğrultusunda hem bizim beğendiğimiz, hem de sizin beğeneceğinizi umduğumuz yayınevleri ile teker teker görüşmelere başladık. Sizin de bizim gibi heyecanla beklediğinizi umduğumuz bu güzel projenin bir an önce Türkiye’de satılmaya başlaması için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz.

Nasıl gidiyor?

Şu anki gidişat ve yapılan geri dönüşler tamamen beklediğimiz / planladığımız ve istediğimiz gibi. Yayınevlerinin bir kısmı Çizgi Roman sektörüne hiç girmiyor, bir kısmı hâlihazırda haklarını satın aldığı yayınlar dışında iş istemiyor, geri kalanı ise yeni soluklara olumlu bakıyor. İş yapmaya hazır, yeni soluklara her daim ihtiyaç duyan yayınevleri ile görüşmelere başlamış, randevularımızı almış ve son hız finale doğru koşmaktayız.

Herhangi bir aksilik olmaz ve planlarımız istediğimiz gibi tıkırında giderse, önümüzdeki haftalarda çıkış tarihimizi siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Bu yüzden takipte kalmayı unutmayın! Kim bilir? Belki yarın, belki de 5-10 yıl sonra…

 

Sevgilerle,

 

Manas Çizgi Roman.

 

Pilot Bölüm Çıktı !

Türkiye'nin ilk süper kahramanı "Tufan", pilot bölümü ile nihayet okuyucusunun karşısına çıktı. İnternet sitemizdeki altyapı sorununa bağlı olarak bir gün gecikmeli olarak okuyucuyla buluşan pilot bölüme aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. 10 sayfadan oluşan bu bölüm okuyucuya kahramanımızı tanıtmak amacıyla yayımlanmıştır. Okuyucunun beğenisini kazanması ve gerekli anlaşmaların sağlanması durumunda okuyucunun karşısına basılı dergi olarak çıkarılmasını hedeflediğimiz çizgi roman ortalama 30 sayfadan oluşacaktır. Bizi takip etmeyi unutmayınız. Keyifli okumalar dileriz.

PİLOT BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

DEATHSTROKE’U JOE MANGANIELLO OYNAYACAK

Ben Affleck’in geçtiğimiz günlerde twitter üzerinden yayımladığı video resmen ortalığı kasıp kavurmuştu. Deathstroke karakterini kimin canlandıracağı ise merak konusuydu. DC Entertainment başkanı Geoff Johns, Deathstroke karakterini Joe Manganiello’nun canlandıracağını doğruladı.

Deadpool’un gişedeki başarısının önümüzdeki yıllarda çıkacak olan solo Batman filminde kötü karakter olarak Deathstroke’un seçilmesine etkisi var mıdır yok mudur bilemiyoruz ancak, daha önceki filmlerde hiç işlenmemiş olan bu karakteri perdede görmek bizim için büyük bir keyif olacak gibi. Peki siz bu seçimden memnun musunuz?